Привітальне слово завідуючої кафедри

 

 

 

 

 

 

 

 

      Питання «ким бути?» встає в житті перед кожним. Його задають один одному різні люди, його задаємо ми собі в пору своєї юності. Це непросте питання хвилює і школярів-дев'ятикласників і випускників середньої школи. Навіть цілком дорослі люди, які вже працюють в якій-небудь сфері діяльності, але не задоволені своєю роботою, задають собі питання: «А чи правильно я вибрав професію? Не помилився?» Що не кажи, а знайти своє покликання в житті, свою професію - важке завдання. І це тільки на перший погляд вибір професії - справа суто особиста, насправді ж воно має державне, суспільне значення.

      Адже на роботі людина проводить більше чверті життя, і від того, наскільки він задоволений своєю роботою, залежить не тільки його матеріальне благополуччя, але і повсякденний настрій.

     Робота спориться, коли ти захоплений нею, коли прокидаєшся з радісною думкою про неї, коли не помічаєш, як пролітає робочий день.

       В даний час у нас в країні відомо багато професій, а вибрати треба одну- свою! І на все життя.

       Як визначити покликання? Друзі і знайомі розповідають Вам про свою роботу і про ті професії, про які їм доводилося чути. Батьки пропонують підтримати сімейні традиції і йти на підприємство або фірму, де вони працюють. І Ви не знаєте: чи вступити в радіотехнічний технікум, як Ваш сусід, чи піти до батька на виробництво, а може, стати стюардесою або вчителем? Якими б гарними не були різні поради, Вам доведеться приймати самостійне рішення, яке в майбутньому може визначити дуже багато. Не поспішайте! Будьте самокритичними і об'єктивними: зважте свої здібності і схильності, особливості характеру, подумайте про перспективу. Адже Ви знаєте, що в нашій країні вчиться практично кожен, а значить і Ви через кілька років зможете стати майстром, технологом, начальником цеху, а можливо й вченим.

      На кафедрі технології м’яса, риби і морепродуктів наш дружній колектив готує спеціалістів за двома перспективними спеціальностями: «Технології зберігання, консервування і переробки м’яса» та «Технології зберігання і переробки водних біоресурсів». Перегляньте презентації про ці професії і складіть уявлення про них.

 

Оберіть професію зі смаком!

З повагою д. т. н., професор Віннікова Л. Г.

Створити безкоштовний сайт на uCoz